top of page

Kolay Sipariş Süreci | Kişiye Özel Karakalem Tablo Siparişi


Karakalem Portre Sipariş, Karakalem Portre Çizimi, Karakalem Tablo, karakalem portre fiyatları, karakalem çizim fiyatları, kişiye özel karakalem tablo, Karakalem Sipariş, Karakalem Çizim Yapan Yerler, karakale

Kişiye Özel Karakalem Tablo Siparişleriniz için Kolay Sipariş Süreci:


Öncelikle çizdirmek istediğiniz fotoğrafı belirleyin, eğer fotoğraf konusunda kararsız kaldıysanız WhatsApp aracılığıyla ressamımıza danışabilir ve birkaç farklı fotoğraf paylaşabilirsiniz, size en uygun fotoğrafı seçmenizde yardımcı olacaktır. (Farklı fotoğraflar birleştirilerek çizim yapılabilir.)


Çizim yaptırmak istediğiniz kağıt boyutunu belirleyin ve ressamımıza iletin. Tercih ettiğiniz boyutun fiyatı sizinle paylaşılacaktır. (10x15cm, 13x18cm, 21x30cm, 25x35cm, 30x40cm, 35x50cm, 50x40cm, 50x70cm,70x100cm)


Ödemenizi dilediğiniz şekilde yapın. Shopier sayfamızdan kredi kartınızla güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz veya hesaba EFT/HAVALE - FAST ile ödeme yapabilirsiniz. Yarısı çizim öncesi diğer yarısı çizim tamamlandıktan sonra olacak şekilde kısmi ödeme de yapabilirsiniz. (İŞ Bankası İban: TR17 0006 4000 0017 3010 259773 Yücelen Seydioğlu)


Şimdi en keyifli ve sabırsızlıkla bekleyeceğiniz aşamaya geçtik. Ressamımız siparişinizi oluşturmak için çalışmaya başladı :) Çizim süreleri yoğunluğa göre değişmekle birlikte 1-4 iş günü arası sürmektedir, sabrınız için teşekkür ederiz. Ressamımız siparişiniz olgunlaştığında çizim aşamasına dair ilk fotoğrafı sizinle paylaşacaktır. Çizim tamamlandığında da son halini paylaşıp kargolanması için sizden onay bekleyeceğiz. (Kargo Ücretsiz) Eğer çizimde değiştirmek istediğiniz veya beğenmediğiniz bir kısım olursa uygun bir şekilde değişiklik yapılacakltır.Karakalem Portre Sipariş, Karakalem Portre Çizimi, Karakalem Tablo, karakalem portre fiyatları, karakalem çizim fiyatları, kişiye özel karakalem tablo, Karakalem Sipariş, Karakalem Çizim Yapan Yerler, karakalem tablo fiyatları
Karakalem Tablo


Yorumlar


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Google+ Basic Square
bottom of page